پشتیبانی شبکه

پشتیبانی شبکه

پشتیبانی شبکه های کامپیوتری، در حقیقت به مفهوم نگهداری شبکه، مراقبت و رفع ایراد بوجود آمده در قسمت نرم افزاری و سخت افزاری  شبکه کامپیوتری است که علاوه بر رفع اشکالات شبکه خرابی های کامپیوتر هم شامل این خدمات میشود. این حرفه در دنیای امروزی یک شغل بسیار مهم محسوب میشود چرا که با امنیت اطلاعات در شبکه های کامپیوتری سرو کار دارد و اگر در کوتاهترین زمان خدمات پشتیبانی شبکه به خوبی ارائه نشود خسارت زیادی ایجاد خواهد نمود. شرکت کندو ارائه دهنده خدمات پشتیبانی شبکه در تهران این موضوع را خیلی خوب درک کرده و تلاش می نماید با ارائه خدمات متمایز و مشاوره های به موقع از مشکلات کامپیوتری و شبکه پیشگری کرده و با کسب رضایت مشتریان خدمات خود و تعداد مشتریان را گسترش دهد. شرکت کندو یک شرکت قابل اعتماد برای مشاغل دارای ارزش فناوری اطلاعات است. ما متعهد هستیم که ارائه دهنده راه حل های خدمات پشتیبانی شبکه برای شرکت شما باشیم. ما تکنسین های شبکه به صورت اختصاصی ، گزینه های خدمات مدیریت شده ، پشتیبانی شبکه شما به صورت ۲۴/۷ و سمینارهای آموزشی را برای مشتریان خود ارائه می دهیم. ما خدمات با کیفیت را با فناوری پیشرفته ارائه می دهیم و در نهایت آرامش کامل  را برای شما فراهم می کنیم.

قبل از اینکه به دنبال ارزانترین تعرفه پشتیبانی شبکه بگردید، به میزان نیازهای شبکه شرکت یا سازمان خود فکر کنید. هزینه‌ ای که تجهیزات شبکه برای شما داشته‌اند، میزان خسارت در زمان خرابی سیستم‌ها و اینکه زیرساخت شبکه برای شما چقدر اهمیت دارد را در نظر بگیرید.برای درک بهتر هزینه خدمات پشتیبانی شبکه باید قبل از هر اقدامی برخی فاکتورها را در نظر گرفت، به عنوان مثال اینکه چه تعداد تجهیزات شبکه داریم؟ چه سرویس‌هایی در شبکه نصب شده؟ انتظاراتمان از شرکت ارائه دهنده خدمات پشتیبانی شبکه چیست؟ به چه تعداد دفعات حضور متخصص پشتیبانی در محل کار خود نیاز داریم ؟

برای تعیین قیمت پشتیبانی شبکه یک شرکت، ابتدا متخصصان شبکه  به صورت رایگان از مجموعه بازدید می‌کنند. تجهیزات و نیازهای شبکه را بررسی می‌کنند و پس از گفت‌وگو با کارفرما در مورد نیازها و انتظاراتشان از پشتیبان شبکه، دید کارفرما را نسبت به نیازهای شبکه بازتر کرده و در اولویت بندی نیازها به آن‌ها کمک می‌کنند و سپس پیش‌فاکتور پشتیبانی شبکه از طرف شرکت ارسال می‌شود.

 

تماس رایگان

تعرفه

جهت مشاوره رایگان فرم را پر کنید تا دراسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

 

” کندو ” CANDO

شرکت فنی و مهندسی کندو ایمن هدیش خود را متعهد به ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان می‌داند. ما پیش از تعهدات قانونی، به تعهدات اخلاقی خود پایبندیم و همواره سعی کرده‌ایم با رعایت این مهم، به مشتریان خود خدمت رسانی نماییم.