چرا تیم فن آوری اطلاعات کندو انتخاب مناسبی است ؟

شرکت کندو ، همواره تلاش کرده است که در زمینه خدمات فن آوری اطلاعات به بهترین شکل و با کیفیتی بسیار عالی به مشتریان خود خدمت رسانی کرده و سرویس های ویژه ای را به آنان ارائه دهد. از جمله ویژگی های اصلی و بارزی که کندو را از دیگر شرکت ها متمایز می کند :

 1. اول گوش می‌کنیم بعد راهکار ارائه می‌دهیم

  شما نیاز­های کسب و کار خود را به بهتر از هر کس دیگری می­‌شناسید و وقتی با مشکلی روبه­‌رو می‌شوید ، مسلماً تمایلی به تلف کردن وقت خود ندارید و می‌خواهید مشکلاتتان را سریعاً برطرف نمایید. ما به شکلی مؤثر و کارآمد شما را همراهی خواهیم کرد. ما مشکلات شما را از نزدیک کاملاً بررسی می‌کنیم و راهکارهای خود را به صورت سفارشی به شما ارائه می‌دهیم.

 2. قیمت ما رقابتی است و هزینه آن کمتر از استخدام یک کارمند تمام وقت است

  با برون سپاری خدمات فن آوری اطلاعات خود به ما می‌­توانید در مخارج، حقوق و مزایای استخدام دائم کارمند متخصص میلیون‌ها تومان صرفه‌جویی کنید و همچنان نیازهای پشتیبانی خود را به صورت آنی برطرف کنید. قیمت گذاری مناسب و رقابتی در کنار ارائه خدمات با کیفیت ، یکی از ویژه گی های متمایز ما در زمینه خدمات فن آوری اطلاعات می باشد. در نظر گرفتن منافع مالی و معنوی شرکت ها و رعایت انصاف جزء اصلی شرکت کندو می باشد.

 3. کارشناسان و متخصصان ما شما را تنها نمی گذارند

  استفاده از تیم فنی متخصص و حرفه‌ای به همراه سال ها تجربه فعالیت در زمینه فن آوری اطلاعات موجب شده است که مشتریان ما با خیالی آسوده و تمرکز بیشتر به کسب و کار خود بپردازند. ما در تمامی شرایط به مشتریان خود سرویس دهی می کنیم و آن ها را در مشکلات به وجود آمده تنها نمی گذاریم. کارشناسان ما به طور دائم در حال آموزش و مطالعه می‌باشند تا خود را با دانش روز همراه کنند و در نهایت بهترین راهکار را به شما ارائه دهند.

 4. کیفیت بالای خدمات

  ارائه خدمات باکیفیت در سریع ترین زمان ممکن به مشتریان همیشه اصلی ترین هدفمان می‌باشد. ما تلاش می‌کنیم تا شریک شما در حوزه فناوری باشیم و رضایت مشتریان خود را در تمامی جنبه‌های فن‌آوری فراهم کنیم. ما به صورت الگوی آماده به مشتریان خدمت رسانی نمی‌کنیم بلکه برای هر مشتری بر اساس نیازها و خواسته‌های خاص او خدمات خود را ارائه می‌دهیم. تیم کندو به تمامی مشتریان خود در هر سطح و جایگاهی ، بهترین کیفیت را ارائه می‌کند.

 5. تعهد و ضمانت خدمات

  ضمانت خدمات ، نشان دهنده تعهد ما به مشتریان در ارائه خدمات با کیفیت می‌باشد تا اطمینان خاطری برای آنان باشد. ما متعهد هستیم تا خدمات خود را با بهترین کیفیت و در سریع ترین زمان ممکن به مشتریان ارائه دهیم. در کنار تعهدات قانونی ، پایبندی به تعهدات اخلاقی اعتقاد قلبی ما در ارائه خدمات می‌باشد چرا که معتقدیم این تعهدات اخلاقی هستند که بیشترین تأثیر را در یک همکاری متقابل و موفق به همراه می آورند.